JURAČKŮV KRUTOPŘÍSNEJ KALENDÁŘ NA ROK 2019! :-)

Pokud hledáte v životě nějaké jistoty, jste tu správně! :-) Tak jako v minulých letech je tu i letos můj hustokrutopřísnej kalendář, vytištěnej na tom stejným skvělým papíře těma stejnýma skvělýma lidma v Českém Švýcarsku, zalomený stále tím stejným skvělým Markem a co je fajn, je za stále stejnou (samozřejmě taky skvělou) cenu a to 250 korun! :-) Moc se Vám všem omlouvám, že je letos trochu později, dala mi tak nějak zabrat knížka všechen ten frmol koloběhu života. Každopádně jsem se jej rozhodl neuspěchat a mám z něho letos opravdu dobrý pocit, věřím, že se bude líbit i Vám! :-)

Způsoby doručení dodržuji již také zaběhlé:

  • poštou - prosím, připočtěte k Vaší objednávce stovku za obálku a poštu (nehledě na množství kalendářů v objednávce) a nezapomeňte přidat Vaší adresu :-)

  • osobně - pokud se známe a potkáváme, můžu Vám kalendář předat v Praze na fakultě, anebo v Pardubicích

  • Holice - tradičně mé silné rodiště, kalendáře nechám asi u mamky, anebo u ségry, dám Vám vědět, budete je tam mít :-)

  • Mrtvá Ryba 6.12. večer - tradiční sezení u řady piv v tom nejlepším studentském baru na světě (Benátská 2, Praha 2) s osobním podepisováním kalendářů a společným spíláním nad rychlostí běhu času

  • festivaly Kolem světa, Caminos, Cestovatelský festival Pardubice, FotoŠkdaFest, Obzory - tam všude budu přednášet a rád Vám tam kalendář vezmu, jen mi to prosím dejte do poznámky, abych Vám jej opravdu vzal :)

Placení:
Prosím Vás o platbu na účet 78-9243880277/0100, nezapomeňte na poštovné (pokud se Vás týká) a prosím o Vaše celé jméno do zprávy pro příjemce, ať Vás nemusím dohledávat jako loni pana Pavla, který mi poslal peníze za čtyři kalendáře, ale neudělal mi ani objednávku a já na něj na chudáka čekal až do Štědrého dne :-)

Jméno *
Jméno
Jako jak se jmenujete ju :-)
Jako kam by bylo dobry, aby Vam to postaci zkusili dorucit, kdyz na to budou mit zrovna naladu...
Aneb kolik kalendaru byste radi... :-)

A takhle vypadaly kalendáře loni :) Líbí se Vám ale přeci jen nějaký ten snímek, a chtěli byste jej nechat udělat na zeď?
Není problém! :-) Vyberte jakýkoliv, domluvíme se :-)

A tady se můžete podívat, jak kalendář vypadal předchozí tři roky... :-)