JURAČKŮV KRUTOPŘÍSNEJ KALENDÁŘ NA ROK 2018! :-)

Tak jako každý rok je tu můj nástěnný kalendář! Letos je to obzvláště vypečený kousek, opět v precizním tisku na křídovém papíře! Fotky jsou jak od nás, tak z Bajkalu, Grónska, Norska, Pákistánu, Austrálie ale taky i z Kilimandžára a Ekvádoru. Mám z něj obrovskou radost :-)

A jak se ke kalendáři můžete dostat?

  • osobně na přednášce - seznam mých nadcházejících přednášek pro letošní podzim začínám pomalu zaplňovat zde u mě na webu, rád Vám kalendář po přednášce podepíšu. Jen si jej doporučuji přes formulář níže zarezervovat, abych jich měl s sebou dost.
  • osobně jinde - pokud se známe, nebo mě vídáte pobíhat v Praze/Pardubicích/Holicích, lovte si mě :-) Ale i tak, doporučuji si kalendář zarezervovat přes systém dole. Kromě přednášek plánuji již tradičně vypsat jeden až dva termíny, kdy budu s kalendáři sedět v mém oblíbeném podniku Mrtvá Ryba (Benátská 2, Praha 2)
  • poštou - jako vždycky, toto je jedna z nejčastějších cest, jak se ke kalendáři dostat. Kromě České pošty plánuji experimentovat i s jiným dopravcem, uvidíme. Tak jako tak, poštovné je prostě stovka, kterou prosím připočtěte při platbě bez ohledu na to, kolik objednáváte kalendářů… Kalendáře posíláme hned po spárování Vaší objednávky s platbou na účet (viz níže). Pozn. první várka odejde patrně ještě v říjnu :)

Pokud budete platit převodem (obvykle při dodání poštou, anebo pokud je to pro Vás lepší i v případě osobního předání), proveďte platbu prosím na účet 78-9243880277/0100 a do poznámky pro příjemce vepište jméno, na které provádíte objednávku.

Jo a to poslední - cena. Už čtyři roky ji držím na 250,- za kus :-) Formát je 44 x 31 cm a je svázán tenkou bílou spirálou.

V případě zaslání poštou uvěďte prosím adresu, kam Vám máme kalendář poslat. V případě osobního odběru uveďte prosím místo (např. jméno festivalu, klub Mrtvá Ryba anebo např. fakulta).

Líbí se Vám jen jeden snímek, a chtěli byste jej nechat udělat na zeď? Není problém! 

A tady se můžete podívat, jak kalendář vypadal předchozí tři roky... :-)