JURAČKŮV KRUTOPŘÍSNEJ KALENDÁŘ NA ROK 2020! :-)

Tak jako v minulých letech je tu i letos můj hustokrutopřísnej kalendář, vytištěnej na tom stejným skvělým papíře těma stejnýma skvělýma lidma v Českém Švýcarsku, zalomený stále tím stejným skvělým Markem! Nicméně, jedna změna tu je. Když člověk dělá něco každý rok stejně, obvykle v dané činnosti získá rutinu. Druhý či třetí rok se vyvaruje již většiny chyb a nabude dojmu, že už něco umí. Čtvrtý a pátý rok se to všechno veze tak nějak automaticky… Je ale správné dělat věci neustále stejně? Věřím, že čas od času odbočit zcela novým směrem může tu a tam člověka posunout zase o kousek dál. A tak jsem se rozhodl opustit po pěti letech můj “směr”, kterým jsem skládal své krajinné kalendáře. Třeba mi to odpustíte, třeba mi jich letos více zbude. Kdo ví, třeba je naopak rozeberete ještě rychleji, než loni, kdy jsem v listopadu neměl co prodávat :-) Každopádně už nebudu nikdy moci říct, že jsem to chtěl zkusit, a nezkusil. Letošní rok mých kalendářů bude zkrátka jiný. Jedná se o fotografie pořízené výhradně z dronů, a to s kamerou otočenou kolmo k zemi. Tento až satelitní způsob vidění nejen že dokazuje, jak naše planeta úchvatná, ale př nejmenším mnohdy vybídne ku zamyšlení, cože to na té fotce vlastně je. Co na to říkáte? Líbí se Vám takový koncept?

Cena kalendáře: tak jako v posledních pěti letech stojí kalendář 250,- Kč :-)

A jak na to? Kalendář se tak jako každý rok objednává výhradně tady u mě na webu :-) Nejlepší a nespolehlivější je poslání poštou (jen obálka a pošta stojí dohromady kilčo navíc - v případě více kalendářů je to pořád to stejné kilčo, takže jich vemte třeba pět , to se vyplatí). No a pakliže se známe, zaškrtněte prosím jednu z možností níže. Termín každoročního setkání v klubu Mrtvá Ryba u nás na fakultě teď ladím, najdu alespoň jeden! :-) A pokud patříte mezi ty šťastné a pocházíte z Pardubic či Holic, nebo sem jezdíte, není problém osobního odběru tady. Instrukce dostanete na základě objednávky :-)

Platba: prosím prosím, řešme to účtem, ať na to Andrej pěkně vidí a nemyslí si že to nějak šmelím, nebo tak něco, jo? Číslo mého účtu je 78-9243880277/0100 (do poznámky pro příjemce prosím vepište Vaše jméno) a v případě poslání kalendáře poštou prosím nezapomeňte připočíst to kilčo navrch. V případě osobního odběru to ale umím samozřejmě vyřešit i v hotovosti, v tomhle století je i tato varianta možná! :-) Jen je otázka, zda budu mít zrovna nazpátek - alespoň budou zase nějaká překvapení :-)

Objednávací formulářek :-)

Jméno *
Jméno
Vaše ctěné křestní jméno
Vyplňte jen v případě dodání kalendáře poštou
Dodání *
Jak Vám kalendář doručím?

A takhle vypadaly kalendáře předchozí… :-)

A takhle vypadaly kalendáře loni :) Líbí se Vám ale přeci jen nějaký ten snímek, a chtěli byste jej nechat udělat na zeď?
Není problém! :-) Vyberte jakýkoliv, domluvíme se :-)

A tady se můžete podívat, jak kalendář vypadal předchozí tři roky... :-)