Pokud máte zájem o mou fotku na zeď, můžete ji objednat přímo zde na webu.Vyberte si fotku (fotky dole jsou připravené pro tisk, ale můžete si vybrat prakticky cokoliv z tohoto webu) a provedení - buď jen tisk na papír (dostanete ji v tubusu), nebo podlepení na desku Forex Smart (super na zeď), nebo podlepení na zeď s navíc ultimátně skvělými švédskými rámy, anebo tisk plátno vklíněné do rámu. Ceny jsou včetně poštovného po České republice, pokud máte zájem o jiný rozměr, napište mi, dohodneme se. O kvalitu tisku, rámu a balení se starají mnou oblíbené firmy FotoNova a Centrum FotoŠkoda. Fotky můžete vybírat také například z mého profilu na 500px, kde mám více jak stovku vybranných fotek - stačí mi jen napsat, název snímku :-)

Pokud si přejete osobní předání (Pardubice, Praha, Holice, Krásná Lípa), napište zkrátka "osobní předání" (v takovém případě Vám odečtu stovku dolů coby paušál na poštu):-)
Pokud si přejete objednat více snímků, nebo tisk v jiném rozměru, prosím, napište mi Vaší představu sem. Stejně tak, přejete-li si objednat jiný snímek z mého webu či sociálních sítí...
Doporučuji obvykle mat :-)